Kinopríbeh – Kremnický zlatý poklad

Hra  Kinopríbeh – Kremnický zlatý poklad ponúka rodinám s deťmi zážitkovú hru, kedy majú rodinky (min. jeden dospelý a jedno dieťa nad 3 roky) za úlohu v časovom limite do 60 minút odhaliť správne zaklínadlo na odkliatie Permoníka Huga. Ten im za odmenu ukáže Kremnický zlatý poklad a dá deťom aj malú odmenu. Hra je vhodná pre rodičov s deťmi od 3 rokov. Deti od 7 rokov si už  majú za úlohu prečítať jednotlivé úlohy bez pomoci dospelého. Úlohou rodičov je sprevádzať svoje deti hrou tak, aby mali z hry čo najkrajší zážitok. Pomoc prichádza priebežne aj od samotného Huga. Niet sa teda čoho báť, niet sa kam stratiť. Hrá sa v malej kinosále v Kine Akropola v Kremnici, z ktorej sa treba dostať von – vyriešením jednoduchých úloh nájsť ten správny kľúč, odkliať Huga a vziať si malú odmenu 🙂
 
„MOMENTÁLNE sa SŤAHUJEME do NOVÉHO priestoru, Budeme VÁS informovať , hneď ako to bude možné ;-)“
 
Rodiny majú možnosť prejsť za 60 minút úlohami v jednej z celkových 3 úrovní… t.z., že ak sa hra deťom zapáči, môžete si rezervovať ďalší termín a zahrať si hru znovu, alebo ďalšiu, a to o úroveň náročnejšiu, avšak v už pre deti známom prostredí.
 
Dôležité upozornenie:
 
HRU je potrebné si min. 24 hodín VOPRED rezervovať a v rovnakom termíne prípadne zrušiť. Rezervácie prebiehajú telefonicky, prípadne formou SMS na t.č.: 0904 335 927. Do SMS je potrebné vložiť kontakt, názov rodinného tímu a najvyhovujúcejší termín hry. Potvrdenie rezervácie prichádza hráčom väčšinou formou SMS do 6 hodín od zadania rezervácie.
Hra sa väčšinou začína v poobedných hodinách od 16:30 – 20:00 hod.
 
Tešíme sa na Vás!
Tím EE